Menu X
Menu X
PS4
Dying Light
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.6
Twoja ocena
5
Producent: Techland
Wydawca: Warner Bros Interactive Ent.
Polski dystrybutor: Techland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 27.01.2015
Europa: 30.01.2015
Polska: 30.01.2015
  • PEGI 18
1,347
Posiadaczy gry
39%
Średnia ukończenia
6
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Dying Light to najnowsza produkcja wrocławskiego studia Techland, które swój pomysł na zarazę zombie przenosi z małych wysepek na Pacyfiku do wzorowanym na Rio de Janeiro mieście. Do modelu rozgrywki z Dead Island dołożono cały system swobodnego poruszania się, inspirowanego Mirror's Edge. Jednak w odróżnieniu do innych gier, tutejsze umarlaki aktywne robią się dopiero po zmroku i wtedy poszukiwania zasobów będą niebezpieczne.

Recenzje

Myślę, że nie jestem jedynym graczem, którego uwiódł pomysł na rozgrywkę w Dead Island, ale zupełnie odrzuciło wykonanie. Pierwszoosobowa sieka zombiaków, otwarty świat, tworzenie przedmiotów -  a jednak nie wyszło. Dwukrotnie. Niby studio wciąż to samo, lecz tym razem udało się naprawić niemal wszystko.

Czytaj dalej

Techland postanowił w dodatku "The Following" zamienić ciasne, dające często poczucie klaustrofobii uliczki Harranu na rozległe tereny wiejskie. Wywraca to klimat Dying Light (PS4) do góry nogami, ale trzonu rozgrywki nie zmienia, jeśli więc podobała się Wam podstawka, spodoba się i dodatek.

Czytaj dalej
Newsy

Dying Light w ciągu najbliższego roku będzie otrzymywało nowe dodatki! Te będą oczywiście darmowe dla wszystkich graczy. Studio chwali się przy okazji wielkim sukcesem swojej gry, a my zastanawiamy się - kiedy otrzymamy zapowiedź wyczekiwanej kontynuacji?

Czytaj dalej

Macie jeszcze gdzieś kopię Dying Light (PS4)? Twórcy zapowiedzieli drugie globalne wydarzenie Zombiefest #2, które ma nam urozmaicić świąteczny weekend.

Czytaj dalej

Techland zaprasza na piąte już wydarzenie społecznościowe w Dying Light (PS4) The Following - Enhanced Edition. Tym razem z okazji Czarnego Piątku.

Czytaj dalej

Techland dołączył do ekipy deweloperów, którzy przygotowali dla swoich gier Halloweenowe wydarzenia. Na dniach wystartuje Zombiefest, który zabierze nas w multiplayerową rozwałkę w trybie Be the Zombie.

Czytaj dalej

Chociaż ostatnio niewiele słyszeliśmy o Dying Light (PS4), to twórcy mają w zanadrzu kilka pomysłów by rozruszać swoją społeczność. Tym razem wsiądziemy do naszego buggy i zabijemy milion nieumarłych.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
12.0%
Pogadamy o tym przy następnym spotkaniu.
Zdobądź wszystkie trofea.
Złoto
średnie
25.2%
Teraz znacie całą historię
Ukończ wszystkie misje poboczne.
Brąz
częste
51.7%
Pomoc dla ofiar
Zdobądź 15 pakietów pomocowych.
Brąz
średnie
41.4%
Siedzimy w tym razem
Uratuj 15 ocalałych przed zombie.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED