Menu X
Menu X
PS4
Dying Light
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.6
Twoja ocena
5
Producent: Techland
Wydawca: Warner Bros Interactive Ent.
Polski dystrybutor: Techland
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Akcja
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 27.01.2015
Europa: 30.01.2015
Polska: 30.01.2015
  • PEGI 18
1,106
Posiadaczy gry
39%
Średnia ukończenia
5
Ukończyło
30h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Dying Light
169,- PLN

Dying Light to najnowsza produkcja wrocławskiego studia Techland, które swój pomysł na zarazę zombie przenosi z małych wysepek na Pacyfiku do wzorowanym na Rio de Janeiro mieście. Do modelu rozgrywki z Dead Island dołożono cały system swobodnego poruszania się, inspirowanego Mirror's Edge. Jednak w odróżnieniu do innych gier, tutejsze umarlaki aktywne robią się dopiero po zmroku i wtedy poszukiwania zasobów będą niebezpieczne.

Recenzje

Myślę, że nie jestem jedynym graczem, którego uwiódł pomysł na rozgrywkę w Dead Island, ale zupełnie odrzuciło wykonanie. Pierwszoosobowa sieka zombiaków, otwarty świat, tworzenie przedmiotów -  a jednak nie wyszło. Dwukrotnie. Niby studio wciąż to samo, lecz tym razem udało się naprawić niemal wszystko.

Czytaj dalej

Techland postanowił w dodatku "The Following" zamienić ciasne, dające często poczucie klaustrofobii uliczki Harranu na rozległe tereny wiejskie. Wywraca to klimat Dying Light (PS4) do góry nogami, ale trzonu rozgrywki nie zmienia, jeśli więc podobała się Wam podstawka, spodoba się i dodatek.

Czytaj dalej
Newsy

Coś dla melomanów, którym do gustu przypadło ścieżka dźwiękowa z Dying Light, Twórcy przygotowali świetny prezent dla graczy i udostępnili muzykę z gry zupełnie za darmo.

Czytaj dalej

Śmierć i żywe trupy nie są w stanie pokonać miłości. W Dying Light rusza wydarzenie "Nieumarła miłość" z okazji jutrzejszego święta zakochanych. Jeśli nie macie konkretnych planów, to zawsze możecie zaprosić drugą połówkę na randkę do Harran.

Czytaj dalej

Dying Light może się pochwalić naprawdę długim cyklem życia. Grze właśnie stuknęły trzy lata, a gracze nadal mają powody do biegania po Harran i wkrótce otrzymają kolejne darmowe nowości.

Czytaj dalej

Gwiazdka zawitała do Harran w postaci specjalnego wydarzenia społecznościowego. Warto rozważyć powrót do Dying Light, bo możecie w łatwy sposób zgarnąć kilka fajnych prezentów.

Czytaj dalej

Dying Light doczekało się kolejnej dawki darmowej zawartości. Tym razem otrzymujemy tłumik do pistoletów 9mm, co da nowe możliwości w walce z umarlakami.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
12.4%
We’ll talk about it next time I see you.
Get all game trophies
Złoto
średnie
26.5%
The Whole Story
Finish all side quests.
Brąz
częste
52.2%
Disaster Recovery
Get 15 Relief Packages
Brąz
średnie
42.0%
We're All In This Together
Save 15 survivors from zombies
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED