Menu X
Menu X
PS4
Dying Light
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.6
Twoja ocena
5
Producent: Techland
Wydawca: Warner Bros Interactive Ent.
Polski dystrybutor: Techland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 27.01.2015
Europa: 30.01.2015
Polska: 30.01.2015
  • PEGI 18
1,107
Posiadaczy gry
39%
Średnia ukończenia
5
Ukończyło
30h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Dying Light to najnowsza produkcja wrocławskiego studia Techland, które swój pomysł na zarazę zombie przenosi z małych wysepek na Pacyfiku do wzorowanym na Rio de Janeiro mieście. Do modelu rozgrywki z Dead Island dołożono cały system swobodnego poruszania się, inspirowanego Mirror's Edge. Jednak w odróżnieniu do innych gier, tutejsze umarlaki aktywne robią się dopiero po zmroku i wtedy poszukiwania zasobów będą niebezpieczne.

Recenzje

Myślę, że nie jestem jedynym graczem, którego uwiódł pomysł na rozgrywkę w Dead Island, ale zupełnie odrzuciło wykonanie. Pierwszoosobowa sieka zombiaków, otwarty świat, tworzenie przedmiotów -  a jednak nie wyszło. Dwukrotnie. Niby studio wciąż to samo, lecz tym razem udało się naprawić niemal wszystko.

Czytaj dalej

Techland postanowił w dodatku "The Following" zamienić ciasne, dające często poczucie klaustrofobii uliczki Harranu na rozległe tereny wiejskie. Wywraca to klimat Dying Light (PS4) do góry nogami, ale trzonu rozgrywki nie zmienia, jeśli więc podobała się Wam podstawka, spodoba się i dodatek.

Czytaj dalej
Newsy

Dying Light również świętuje halloween. I chociaż jest to gra o apokalipsie zombie, specjalne wydarzenie nie jest utrzymane w podobnym tonie, a nawiązuje raczej do komiksowych superbohaterów.

Czytaj dalej

Dying Light to kolejna gra o apokalipsie zombie. Deweloperzy z Techland nie poszli jednak na łatwiznę, a dostarczyli grę z nowatorskimi rozwiązaniami. W nowej aktualizacji twórcy oddali hołd "ojcu zombie" czyli Georgowi Romero.

Czytaj dalej

Dying Light ma otrzymać serię darmowych dodatków na przestrzeni roku. Pierwszy z nich pojawił się właśnie na konsolach wraz z nowym zwiastunem.

Czytaj dalej

Dying Light to bardzo udana gra o apokalipsie zombie, od naszego polskiego studia Techland. Jakiś czas temu twórcy zapowiedzieli serię darmowych dodatków - pierwsza ich porcja zmierza na konsole.

Czytaj dalej

Dying Light w ciągu najbliższego roku będzie otrzymywało nowe dodatki! Te będą oczywiście darmowe dla wszystkich graczy. Studio chwali się przy okazji wielkim sukcesem swojej gry, a my zastanawiamy się - kiedy otrzymamy zapowiedź wyczekiwanej kontynuacji?

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
12.4%
We’ll talk about it next time I see you.
Get all game trophies
Złoto
średnie
26.5%
The Whole Story
Finish all side quests.
Brąz
częste
52.2%
Disaster Recovery
Get 15 Relief Packages
Brąz
średnie
42.0%
We're All In This Together
Save 15 survivors from zombies
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED