Menu X
Menu X
PS4
Destiny
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.9
Twoja ocena
5
Producent: Bungie
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: ABC Data S.A.
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, MMO, FPS
Liczba graczy: 1-6
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 09.09.2014
Europa: 09.09.2014
Polska: 09.09.2014
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Online
1,069
Posiadaczy gry
42%
Średnia ukończenia
22
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Destiny jest pierwszoosobowym shooterem MMO od Bungie, twórców serii Halo. Wszechświat opanowały złe moce, a ostatni bastion ludzi, The City, skupia garstkę Strażników, którzy nieustannie walczą z niekończącymi się siłami wroga. Gra opiera się na misjach, w których samotnie lub w ekipie walczymy ze sterowanymi przez SI potworami, oraz drużynowych walkach PvP. Do wyboru są 3 klasy postaci, a podczas misji zdobywamy ekwipunek i punkty doświadczenia, służące do rozwoju swojego Strażnika.

Recenzje
Recenzja: Destiny (PS4) Recenzje gier 107
7.5
17.09.2014
Recenzja: Destiny (PS4)
Mateusz Greloch | PS4 | PS3 |

Najgłośniejsza premiera roku. Najdroższa produkcja w historii branży gier wideo. Dla jednych klapa, dla drugich objawienie. Widziałem nagłówki w stylu "Destiny - Mesjasz czy antychryst". Jak to naprawdę jest z tą grą Bungie, które obiecywało, że ten właśnie tytuł ich najlepszą produkcją? Zapraszam do nietypowej w formie recenzji, która powinna rozwiać wszelkie wątpliwości co do słuszności sięgnięcia po Destiny (PS4).

Czytaj dalej

O słabym starcie Destiny (PS4) ludzie zapomnieli w momencie wydania ogromnego dodatku Destiny - The Taken King (PS4), który zmienił oblicze gry. Gdy na początku tego roku wreszcie zabrałem się za pozycję Bungie, nie ukrywam - wciągnąłem się w nią. Dlatego czekałem na "Rise of Iron", które niestety trochę mnie zawiodło.

Czytaj dalej
Newsy

Z wyciętej w trakcie produkcji Destiny zawartości dałoby zrobić się przynajmniej kolejne dwie gry. Od dawna wiemy mniej więcej ile fabuły wyrzucono z końcowego produktu, ile lokacji wycięto. Część później wróciło w dodatkach. Ale jedno pozostawało przez cztery lata poza naszym zasięgiem.

Czytaj dalej

Destiny doczeka się nietypowego gadżetu. Twórcy serii postanowili wydać specjalną kolorowankę, którą będzie do kupienia w sierpniu.

Czytaj dalej

Destiny od momentu premiery we wrześniu 2014 roku było zdecydowanie jedną z najpopularniejszych gier sieciowych na PlayStation 4. Bungie wspierało swoją grę nową zawartością, co jakiś czas odpalając cykliczne wydarzenia w postaci Iron Bannera. Od sierpnia gra będzie biedniejsza o dwa tryby.

Czytaj dalej

Destiny 2 pojawi się na rynku 8 września tego roku. Ma to być zupełnie nowe otwarcie dla całej marki po tym, jak Destiny nie do końca było takie, jak planowano. Ekipa Bungie w większości skupi się oczywiście na kontynuacji, ale nie oznacza to, że Destiny zostanie porzucone.

Czytaj dalej

Destiny zalega na Waszej liście gier do nabycia przy dobrej obniżce? Tak tanio w PS Store jeszcze nie było, a w zestawie znalazły się wszystkie dodatki!

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
6.2%
Guardian Lord
Obtain all trophies in Destiny.
Brąz
częste
86.9%
Change of Heart
Reverse a decision you made in an upgrade grid.
Brąz
częste
97.8%
Ship Rite
Rebuild a Jumpship.
Brąz
częste
59.3%
Bane of the Emperor
Kill 25 Cabal with precision shots in 1 mission without dying.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL