Menu X
Menu X
PS4
inFamous: Second Son
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.5
Twoja ocena
5
Producent: Sucker Punch
Wydawca: Sony Computer Entertainment Europe
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 21.03.2014
Europa: 21.03.2014
Polska: 21.03.2014
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Online
1,445
Posiadaczy gry
68%
Średnia ukończenia
599
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
inFamous: Second Son
42,- PLN
169,- PLN

inFamous: Second Son przedstawia nam nowego bohatera, mieszkańca Seattle - Delsina Rowe'a, który jest jednym z wielu przewodników, co w przypadku ścisłych kontroli D.U.P. jest powodem jego problemów. Zawadiacki charakter jednak nie pozwala mu żyć spokojnie. Historia dzieje się w kilka lat po inFamous 2 i kontynuuje wątek najczęściej wybierany przez graczy. Sama rozgrywka przypominać będzie poprzednie części w tej serii, z tym, że dodano kilka różnych mocy, którymi będziemy mogli władać.

Recenzje

PlayStation 3 na grę, która pokaże moc drzemiącą w konsoli, musiało czekać kilkanaście miesięcy do premiery Uncharted: Drake's Fortune. PlayStation 4 osiągnęło to w znacznie krótszym czasie, bo już po czterech miesiącach. inFamous: Second Son jest najładniejszą na ten moment grą tej generacji i jeśli ktoś szukał jednego tytułu, który ma przekonywać o tym, że najlepsze dopiero przed nami, to właśnie go znalazł.

Czytaj dalej

inFamous: Second Son (PS4) wyszedł jako jedna z pierwszych gier na nową konsolę Sony i od razu ustawił wysoką poprzeczkę kolejnym tytułom. Jak gra sprawdza się w praniu? Sprawdźcie na poniższej recenzji.

Czytaj dalej
Newsy

inFamous: Second Son (PS4) wraz z dodatkiem "First Light" otrzymały ostatnio aktualizację przygotowującą je do skorzystania z mocy PlayStation 4 Pro. Jak daleko sięgają zmiany? Przygotowano galerię zrzutów.

Czytaj dalej

Twitterowy profil studia Sucker Punch śledzi już 150 tysięcy osób. Z tej też okazji twórcy inFamous: Second Son (PS4) postanowili opublikować kilka zabawnych zrzutów ekranu z okresu deweloperskiego gry.

Czytaj dalej

W sobotę, pierwsze urodziny obchodziła gra inFamous: Second Son (PS4). Z tej okazji Sucker Punch przygotowało fan kit w którym wrzucono kilka interesującym materiałów, umożliwiając jednocześnie pobrania dzwonków telefonicznych Delsina i Fetch.

Czytaj dalej

Wczoraj, Sucker Punch postanowiło odpalić transmisję w serwisie Twitch, w trakcie której deweloperzy opowiadali o tworzeniu inFamous: Second Son (PS4) oraz przyszłości, jaka czeka ich oraz kolejne produkcje na PS4.

Czytaj dalej

Pierwszy dodatek fabularny do inFamous: Second Son (PS4), który został ochrzczony mianem First Light, pojawi się na półkach sklepowych już we wrześniu. Dlaczego piszę o półkach sklepowych? Bowiem jak poinformowało Sucker Punch, DLC zostanie wydane również w wersji pudełkowej. Kolekcjonerzy już zacierają łapki.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
41.5%
Enjoy Your Powers
Collect all trophies
Srebro
średnie
43.4%
Unstoppable
Finish the game on Expert difficulty
Złoto
częste
73.1%
Reconciliation
Finish the story with Good Karma
Złoto
częste
50.1%
Rebellion
Finish the story with Evil Karma
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL