Menu X
Menu X
PS4
Road Not Taken
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
5.2
Twoja ocena
5
Producent: Spry Fox
Wydawca: Spry Fox
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Logiczna, Roguelike
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 05.08.2014
Europa: 06.08.2014
Polska: 06.08.2014
240
Posiadaczy gry
18%
Średnia ukończenia
2
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Road Not Taken
63,- PLN

Road Not Taken to produkcja łącząca w sobie elementy logiczne oraz rogue, będąca interpretacją powieści Roberta Frosta o tym samym tytule, stworzonym przez ekipę Spry Fox. Głównym pytaniem stawianym przed graczem jest "Co stanie się gdy życie zrzuci cię ze ścieżki, którą sobie obrałeś". I dlatego rozgrywka będzie totalnie nieprzewidywalna.

Recenzje

Kaptur na głowę, wchodzimy do lasu i rzucamy zagubionymi sierotkami w drzewa, lasy i dzikie, wygłodniałe zwierzęta. W końcu zwłoki oddajemy jednemu z płaczących rodziców, ale czy ono w ogóle jest jego? To nie porwanie, to adopcja-niespodzianka!

Czytaj dalej
Newsy

Z dniem jutrzejszym w życie wchodzi nowa oferta PS+, a wraz z nią Road Not Taken (PS4). Czym jest ta produkcja i czemu mielibyście dać szansę leśnikowi posługującemu się lewitacją? W rozwinięciu newsa galeria i zwiastun.

Czytaj dalej

Ubiegłe targi E3 pokazały w końcu porządne materiały z rozgrywki uroczego indyka Road Not Taken (PS4), a teraz mamy też datę premiery i zwariowany zwiastun dla fanów głupawego humoru. I paczka pięknych tapet na pulpit się nawet znalazła.

Czytaj dalej

Losowo generowana gra logiczna chwaliła się już designem postaci i lokacji, ale zasady, o które ma opierać się rozgrywka, pozostawały niejasne. W końcu wiemy jakimi prawami rządzić się będzie Road Not Taken (PS4).

Czytaj dalej

What does the fox say? Właśnie tego nie wie Spry Fox, studio tworzące bajkową grę logiczną Road Not Taken (PS4). Pomóżcie im rozwiązać ten problem biorąc udział w konkursie na własną interpretację i odtworzenie lisiej mowy.

Czytaj dalej

Piękna gra logiczna Road Not Taken (PS Vita) przypomina o sobie krótkim wpisem na PlayStation Blog, a przy okazji dzieli się kilkoma zrzutami i fragmentami rozgrywki. Tym razem deweloper mówi o kwestii różnorodności zwiedzanych plansz.

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
częste
98.8%
New Villager
Completed the 1st Mission
Brąz
średnie
29.2%
Banner
Banned an Object
Brąz
średnie
43.8%
Paul Bunyan
Chopped Wood
Brąz
częste
52.5%
Heartwarmer
Crafted a Fire
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED