Menu X
Menu X
PS4
Velocity 2X
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
6.9
Twoja ocena
5
Producent: Futurlab
Wydawca: Futurlab
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Platformowa, Strzelanka
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 02.09.2014
Europa: 03.09.2014
Polska: 03.09.2014
711
Posiadaczy gry
13%
Średnia ukończenia
2
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Velocity 2X
67,- PLN

Velocity 2X to kontynuacja jednej z najlepszych gier dostępnych cyfrowo na PS Vita. Ekipa FuturLab postanowiła rozszerzyć rozgrywkę o kompletnie nowe elementy platformowe w której sterujemy zasiadającą za sterami naszego pojazdu kobietą. Gra w wpierać będzie rozdzielczość 1080p, 60 klatek na sekundę oraz mnóstwo efektów graficznych wyciskając z nowego silnika ile się tylko da.

Recenzje

Velocity 2X jest idealnym przykładem prawidłowego rozwoju studia i gier przez nie produkowanych. Wszystko zaczęło się od Velocity w ofercie PS Minis, które ewoluowało i stało się zachwycającym Velocity®Ultra (PS Vita) na Vicie. Już jutro w sprzedaży pojawi się Velocity 2X (PS4), będące kolejnym krokiem w stronę tego, jak rozwijać powinny się gry.

Czytaj dalej
Newsy

Velocity 2X trafi do pudełek, co powinno ucieszyć przede wszystkim kolekcjonerów gier na PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Czytaj dalej

W trakcie konferencji deweloperskiej, twórcy Velocity 2X (PS4) zapowiedzieli, że następna tworzona przez nich produkcja będzie tytułem wykorzystującym PlayStation VR.

Czytaj dalej

Zeszłomiesięczne Velocity 2X (PS4) zebrało bardzo wysokie oceny, m. in. 9/10 w naszej recenzji i bliską 90% średnią w serwisie Metacritic. Co dalej pocznie FuturLab? Dowiemy się, kiedy zbierze się dziesięć tysięcy zainteresowanych.

Czytaj dalej

Dostępne we wrześniowej ofercie PS+ Velocity 2X (PS4) nieźle namieszało, stając się jedną z najwyżej ocenianych produkcji na PlayStation 4. Już jutro będziemy mogli pobrać dodatkowe misje, lecz zapowiedź ta zdradza zakończenie gry. Lepiej uważajcie!

Czytaj dalej

Nasza recenzja Velocity 2X (PS4) właśnie się ukazała i Musiol nie szczędził pochwał najnowszej produkcji studia Futurlab. Zagraniczne serwisy również nie wahały się wystawić maksymalnej oceny, a perełka ta będzie od jutra dostępna w ofercie PS+!

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
2.3%
Yippee Kai Yay
************
Brąz
średnie
20.5%
Easy Tiger
Fly over your first speed pad
Brąz
rzadkie
3.9%
Background Reading
Look in every folder in Flight Computer
Brąz
średnie
28.0%
Double Whammy 2X
Disable two switches within 0.5 seconds of each other
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED