Menu X
Menu X
PS3
Dark Souls
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.0
Twoja ocena
5
Producent: From Software
Wydawca: Namco Bandai Games
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, RPG Akcji, jRPG
Liczba graczy: 1-3
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 22.09.2011
Europa: 07.10.2011
Polska: 07.10.2011
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Online
484
Posiadaczy gry
47%
Średnia ukończenia
107
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Dark Souls jest kolejną produkcją studia From Software, która stawia na prowadzenie rozgrywki w sposób który nie pozostawia cienia litości graczom. Każdy błąd skutkować może natychmiastową śmiercią nawet z rąk najsłabszego potwora. Dark Souls oznacza się fantastycznym, mrocznym klimatem i arcyciekawą historią świata przedstawionego. Gracze mogą zwiedzać go samemu, lub najeżdżać światy innych by ograbić ich z ich dusz.

Recenzje

Każda generacja konsol dostaje tytuł, który swoją odmiennością i przeciwstawieniem się trendom zapisuje się złotymi zgłoskami na kartach historii. Aktualna generacja, a dokładniej posiadacze PlayStation 3, mieli ogromne szczęście otrzymać tak klimatyczną i dobrą grę, jaką było Demon's Souls. Panowie z From Software wprawienie w bojach podczas prac nad serią King's Field mogli wreszcie rozwinąć skrzydła.

Czytaj dalej
Newsy

Remaster Dark Souls na PS4 to temat plotek ostatnich kilku tygodni. Pierwszy raz temat pojawił się pod koniec poprzedniego roku, sugerując rychłą zapowiedź. Jej się nie doczekaliśmy, ale z Japonii dochodzą do nas kolejne informacje mające potwierdzić istnienie Dark Souls na PS4.

Czytaj dalej

Dark Souls to jedyna odsłona serii, która nie znalazła się do tej pory na PlayStation 4. Po Sieci krążą plotki o odpowiednim remasterze.

Czytaj dalej

Dark Souls zyskało sobie spore grono wiernych fanów, podobnie jak pozostałe gry From Software. Do sprzedaży trafiła wyjątkowa kolekcja 9 winyli.

Czytaj dalej

Dark Souls jest wiecznie żywe. Producent figurek Gecco prezentuje nowe dzieło ukazujące jednego z zapomnianych bohaterów gry.

Czytaj dalej

Seria Dark Souls przygotowuje dla swoich fanów coś wyjątkowego. Lubicie ścieżki dźwiękowe z gier? Takie kolekcji jeszcze nie widzieliście!

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
22.1%
The Dark Soul
All trophies obtained. Congratulations!
Srebro
średnie
22.3%
Knight's Honor
Acquire all rare weapons.
Srebro
średnie
26.7%
Wisdom of a Sage
Acquire all sorceries.
Srebro
średnie
26.2%
Bond of a Pyromancer
Acquire all pyromancies.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED