Menu X
Menu X
PS4
Devil May Cry HD Collection
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Slasher, Akcja
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 13.03.2018
Europa: 13.03.2018
Polska: 13.03.2018
  • PEGI 16
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Devil May Cry HD Collection
124,- PLN
Newsy

Devil May Cry HD Collection z każdym nowym materiałem prowokowało pytanie, jakim cudem można zrobić tak brzydki remaster. Czy ostatecznie odświeżona kolekcja jest warta jakiejkolwiek uwagi? Mamy pierwsze recenzje.

Czytaj dalej

Dante powróci nie tylko za sprawą Monster Hunter World. Łowca demonów jest już gotowy do akcji i wraca na konsole obecnej generacji za sprawą debiutującego właśnie Devil My Cry HD Collection.

Czytaj dalej

Devil May Cry HD Collection otrzymało pierwszy materiał prezentujący zestaw w akcji na PS4 i... wygląda to bardzo słabo na tle współczesnych produkcji. Na próżno tu szukać większych różnic względem wydania z poprzedniej generacji konsol.

Czytaj dalej

Devil May Cry HD Collection zbliża się coraz bardziej. Otrzymaliśmy potwierdzenie, że Cenega zajmie się wydaniem gry w naszym kraju. Użytkownicy, którzy ominęli legendarną serię będą mieli okazję, aby nadrobić kawał historii naszej branży.

Czytaj dalej

Capcom wypuścił kilka nowych zrzutów z Devil May Cry HD Collection, które boleśnie przypominają, że mamy do czynienia z grą sprzed dwóch generacji konsol.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL