Menu X
Menu X
PS4
Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.3
Twoja ocena
5
Producent: Guerrilla Games
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: RPG, Akcja, Otwarty Świat, RPG Akcji
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 07.11.2017
Europa: 07.11.2017
Polska: 07.11.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
6
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
9.3h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Recenzje

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds to jeszcze więcej tego samego, co oferuje Horizon Zero Dawn. Jeśli więc podobało Wam się to, co oferowała podstawka, to odpowiedź na pytanie "czy warto" już znacie.

Czytaj dalej
Newsy

Jeśli macie odrobinę szczęścia, to czeka na was Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds za darmo. Sony postanowiło zrobić prezenty losowym graczom i porozsyłać kody na DLC.

Czytaj dalej

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds otrzymało kolejną aktualizację. W wersji 1.43, Guerrilla Games poprawiła drobne błędy z postępami i powiązanymi z dodatkiem misjami.

Czytaj dalej

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds trafiło we wtorek do sprzedaży i okazuje się, że całkiem udana ta kontynuacja przygód Aloy. Niestety, nie obeszło się bez problemów, ale twórcy je łatają.

Czytaj dalej

Aloy już jutro wyruszy na nową przygodę w ramach The Frozen Wilds. Rozszerzenie debiutuje na rynku, więc twórcy udostępnili odpowiedni zwiastun premierowy. Mamy też pierwsze 15 minut czystej rozgrywki oraz wysyp ocen. Jest bardzo dobrze!

Czytaj dalej

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds otrzymało nowy materiał wideo, który pozwala spojrzeć na fragmenty z przygotowywanego dodatku. To również idealna okazja, aby podziwiać niesamowicie realistycznie wykonany śnieg.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL