Menu X
Menu X
PS4
The Elder Scrolls V: Skyrim VR
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.8
Twoja ocena
5
Producent: Bethesda Game Studios
Wydawca: Bethesda
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: RPG, Otwarty Świat, cRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Tak
Obraz 3D: Nie
Obsługa VR: Tak
Premiery
Świat: 17.11.2017
Europa: 17.11.2017
Polska: 17.11.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
50h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
The Elder Scrolls V: Skyrim VR
289,- PLN
Recenzje

Skyrim VR to dotąd największa produkcja na PlayStation VR i… udana z tego gra! Naprawdę. A mówimy tu o RPG-u na kilkadziesiąt godzin z goglami VR na głowie!

Czytaj dalej
Newsy

PlayStation VR stało się zdecydowanym liderem rynku VR, co pomogło Sony podjąć decyzję o dalszym wsparciu nowymi grami. Jednak niektórzy mogą zadawać sobie pytanie - która gra na PSVR zarobiła najwięcej?

Czytaj dalej

Skyrim VR okazało się największym osiągnięciem wśród gier na PlayStation VR do tej pory. Mimo to Bethesda dostarcza aktualizacji, która usprawnia orientację w wirtualnym świecie.

Czytaj dalej

Skyrim cyklicznie powraca, aby debiutować na kolejnych sprzętach. Teraz pora na wersję dla PS VR, która zbliża się wielkimi krokami. Zanim ta się jednak pojawi otrzymamy jeszcze możliwość wygrania najmocniejszej konsoli Sony.

Czytaj dalej

Stworzenie takiej gry jak Skyrim, aby działała z PS VR to ciężki kawałek chleba. Twórcy opowiadają o swojej pracy i kilku elementach, które trzeba było opracować od nowa.

Czytaj dalej

The Elder Scrolls V: Skyrim VR zapowiada się na jedną z największych wtop tego roku. Przynajmniej w oczach entuzjastów wirtualnej technologii, którzy liczyli, że PS VR otrzyma świetną grę.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED