Menu X
Menu X
PS4
The Elder Scrolls V: Skyrim VR
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.5
Twoja ocena
5
Producent: Bethesda Softworks
Wydawca: Bethesda
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: RPG, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Tak
Obraz 3D: Nie
Obsługa VR: Tak
Premiery
Świat: 17.11.2017
Europa: 17.11.2017
Polska: 17.11.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
The Elder Scrolls V: Skyrim VR
289,- PLN
Recenzje

Skyrim VR to dotąd największa produkcja na PlayStation VR i… udana z tego gra! Naprawdę. A mówimy tu o RPG-u na kilkadziesiąt godzin z goglami VR na głowie!

Czytaj dalej
Newsy

Skyrim cyklicznie powraca, aby debiutować na kolejnych sprzętach. Teraz pora na wersję dla PS VR, która zbliża się wielkimi krokami. Zanim ta się jednak pojawi otrzymamy jeszcze możliwość wygrania najmocniejszej konsoli Sony.

Czytaj dalej

Stworzenie takiej gry jak Skyrim, aby działała z PS VR to ciężki kawałek chleba. Twórcy opowiadają o swojej pracy i kilku elementach, które trzeba było opracować od nowa.

Czytaj dalej

The Elder Scrolls V: Skyrim VR zapowiada się na jedną z największych wtop tego roku. Przynajmniej w oczach entuzjastów wirtualnej technologii, którzy liczyli, że PS VR otrzyma świetną grę.

Czytaj dalej

W tym tygodniu zacznie się wyjątkowa impreza organizowana przez firmę Bethesda. Mowa o QuakeCon 2017, podczas której ujawniono daty premiery Skyrim VR, Fallout 4 VR i Doom VFR.

Czytaj dalej

The Elder Scrolls V: Skyrim VR zapowiada się na największą grę zmierzający na PlayStation VR. Twórcy chwalą się nowymi informacjami i szczegółami na temat swego dzieła i sposobu jego działania.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED