Menu X
Menu X
PS4
Life is Strange: Before the Storm
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Deck Nine Games
Wydawca: Square Enix
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 31.08.2017
Europa: 31.08.2017
Polska: 31.08.2017
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Life is Strange: Before the Storm
71,- PLN
Newsy

Pierwszy odcinek Life is Strange: Before the Storm zadebiutuje 31 sierpnia. Dzisiaj jednak otrzymaliśmy nowe wideo, które zachęca do sięgnięcia po bogatszą wersję Deluxe. Jeden z dodatków tego wydania jest wyjątkowo atrakcyjny i na pewno przykuje uwagę niejednego fana.

Czytaj dalej

Posiadacze PS4 Pro poczują się rozpieszczani. Nadciągająca fala gier będzie wyraźniej piękniejsza na mocniejszej konsoli Sony. Niektóre z nich zadziałają również w znacznie lepszej płynności, co przełoży się na przyjemniejsze doznania.

Czytaj dalej

Life is Strange: Before the Storm zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. W Sieci pojawiło się nowe wideo, które pozwala nam spojrzeć na fragment gry - tym razem dotyczący relacji Chloe i Davida.

Czytaj dalej

Life is Strange: Before the Storm wprowadzi kilka zmian w rozgrywce i obsadzie gry. Posłuchajcie jak w akcji radzi sobie nowa aktorka podkładająca głos głównej bohaterce.

Czytaj dalej

Life is Strange: Before the Storm otrzymało nowy materiał w formie dziennika producentów. Możemy więc posłuchać jak twórcy przywiązują się do wykreowanych przez siebie bohaterów i wczuwają w rolę, które przyszło im odgrywać. Szykuje się emocjonalny spektakl przedstawiający trudne relacje międzyludzkie.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED