Menu X
Menu X
PS4
Life is Strange: Before the Storm
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: Deck Nine Games
Wydawca: Square Enix
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 31.08.2017
Europa: 31.08.2017
Polska: 31.08.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Narkotyki
2
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
15h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Life is Strange: Before the Storm
71,- PLN
Recenzje

Lfe is Strange: Before the Storm z założenia miało być krótszym prequelem ukazującym przeszłość Chloe pod nieobecność Max. Twórcy postanowili przedstawić początek burzliwej (żart niezamierzony!) relacji z żywiołową Rachel, poruszając przy tym kilka ciekawych kwestii i problemów. Nie wszystko się udało, ale ostatecznie możemy mówić o przyjemnie przedstawionej opowieści.

Czytaj dalej

Drugi odcinek Life is Strange: Before The Storm nadal pozostawia wielki niedosyt i nie oferuje oczekiwanej jakości. Nieuchronnie zbliżający się finał wisi już na horyzoncie, a jego przedsmak potrafi rozczarować. Aczkolwiek nie jest do końca tak źle.

Czytaj dalej
Newsy

Life is Strange: Before the Storm daje nam ostatnią szansę, aby pożegnać się z Max i Chloe. Bonusowy odcinek sezonu ma dzisiaj premierę i pozwala jeszcze raz odwiedzić Arcadia Bay.

Czytaj dalej

Life is Strange: Before the Storm niedawno pokazało się w wyjątkowej edycji limitowanej. Mamy dobrą wiadomość dla fanów serii - limitka tej prequelowej historii zostanie wydana również w Polsce!

Czytaj dalej

Life is Strange: Before the Storm pojawi się w pudełkowym wydaniu już w marcu. Gra dostępna będzie w dwóch wydaniach, z czego jedno będzie dostępne wyłącznie w sklepie Square Enix.

Czytaj dalej

Wczoraj poznaliśmy datę premiery trzeciego odcinka Life is Strange: Before the Storm. Dzisiaj pora na pełny zwiastun, w którym nie brakuje kilku cięższych tematów, jak zażywanie narkotyków.

Czytaj dalej

Już jutro Life is Strange: Before the Storm otrzyma pełny zwiastun trzeciego odcinka. Tymczasem poznaliśmy jego datę premiery. Historia Chloe i Rachel zakończy się jeszcze w grudniu.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL