Menu X
Menu X
PS4
Call of Duty: WW2
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Sledgehammer Games
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-24
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 03.11.2017
Europa: 03.11.2017
Polska: 03.11.2017
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Call of Duty: WW2
289,- PLN
Newsy

Call of Duty: WW2 melduje się z nowymi materiałami. Gamescom przynosi piękne zrzuty ekranu oraz zwiastun poświęcony Sztabom Generalnym. Czy powrót do korzeni i specjalne strefy społecznościowe wystarczą, aby tchnąć nieco świeżości w serię?

Czytaj dalej

Call of Duty WW2 już niedługo rozpocznie zamknięte testy beta. Activision wypuściło nowy zwiastun, mający zachęcić nas do kupienia gry przed premierą. I wygląda na tyle efektownie, że na niektórych na pewno zadziała.

Czytaj dalej

Call of Duty: WW2 goni za najnowszymi trendami. Oczywiście nie będzie to pierwsza odsłona serii w której pojawią się skrzynki z losową zawartością, ale Sledgehammer Games wprowadzi w tej odsłonie dodatkowe bonusy dla osób, które będą..oglądać jak inni te skrzynki otwierają.

Czytaj dalej

Call of Duty WW2 odda nam do dyspozycji fajnie zapowiadające się centrum społecznościowe o nazwie Headquarters. Dzisiaj dowiadujemy się o wielu atrakcjach jakie nas tam czekają.

Czytaj dalej

Call of Duty WW2 jesienią tego roku zawita na półkach sklepowych, a niebawem rozpoczną się zamknięte testy beta. Zanim to nastąpi możemy przyjrzeć się temu jak wygląda rozgrywka wieloosobowa na nowym nagraniu.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED