Menu X
Menu X
PS4
Call of Duty: WW2
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.1
Twoja ocena
5
Producent: Sledgehammer Games
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-24
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 03.11.2017
Europa: 03.11.2017
Polska: 03.11.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Online
4
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
6h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Call of Duty: WW2
289,- PLN
Recenzje

Call of Duty: WW2. Powrót do korzeni serii. Boots on the ground. Klasyczne starcia, niezwykła historia... Przed premierą gry słyszeliśmy mnóstwo marketingowych haseł mających nas przekonać, że powrót do drugiej wojny światowej będzie udany. Jest? Po części tak, chociaż liczyłem na coś więcej.

Czytaj dalej

Po trzech latach plecaków odrzutowych Sledgehammer Games sprowadziło serię Call of Duty na ziemię, z powrotem do czasów drugiej wojny światowej. Jedni czekali na klimatyczną kampanię, a inni na tryb wieloosobowy bez robotów biegających na czterech kończynach i depczących swoich przeciwników. Chociaż multiplayerowi Call of Duty: WW2 faktycznie daleko do Infinite Warfare, to obok perfekcji niestety żadne z nich nawet nie stało.

Czytaj dalej
Newsy

Call of Duty: WW2 otrzymało kolejna poprawkę zajmującą się balansem broni. Sledgehammer Games przy okazji zapowiedziało powrót zimowej wersji mapy Carentan.

Czytaj dalej

Nintendo Switch było najlepiej sprzedającą się konsolą grudnia 2017 roku w USA. Numerem jeden wśród gier ponownie było Call of Duty: WW2.

Czytaj dalej

Tryb Nazi Zombies z Call of Duty: WW2 stanie się w tym miesiącu jeszcze lepszy. Twórcy przedstawiają nową lokację, na której będziemy kontynuować przerażający horror i eksterminację żywych trupów.

Czytaj dalej

Call of Duty: WWII zabrało nas z powrotem na front drugiej wojny światowej. PlayStation prezentuje jak dobrać odpowiednią klasę postaci do takich warunków.

Czytaj dalej

Na oficjalnym amerykańskim blogu PlayStation podsumowano miniony rok względem popularności gier w cyfrowym sklepiku PlayStation Store. Tym razem mamy nawet nową kategorię!

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED