Menu X
Menu X
PS4
Call of Duty: WW2
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.3
Twoja ocena
5
Producent: Sledgehammer Games
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-24
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 03.11.2017
Europa: 03.11.2017
Polska: 03.11.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Online
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Call of Duty: WW2
289,- PLN
Recenzje

Call of Duty: WW2. Powrót do korzeni serii. Boots on the ground. Klasyczne starcia, niezwykła historia... Przed premierą gry słyszeliśmy mnóstwo marketingowych haseł mających nas przekonać, że powrót do drugiej wojny światowej będzie udany. Jest? Po części tak, chociaż liczyłem na coś więcej.

Czytaj dalej

Po trzech latach plecaków odrzutowych Sledgehammer Games sprowadziło serię Call of Duty na ziemię, z powrotem do czasów drugiej wojny światowej. Jedni czekali na klimatyczną kampanię, a inni na tryb wieloosobowy bez robotów biegających na czterech kończynach i depczących swoich przeciwników. Chociaż multiplayerowi Call of Duty: WW2 faktycznie daleko do Infinite Warfare, to obok perfekcji niestety żadne z nich nawet nie stało.

Czytaj dalej
Newsy

Call of Duty WW2 zgodnie z obecnie panującymi trendami, zaoferuje nam mikropłatności. Wewnętrzna waluta pojawi się jednak w grze później niż pierwotnie zakładano.

Czytaj dalej

Call of Duty WW2 okazało się strzałem w dziesiątkę. Mimo debiutu nowej gry EA, czyli Need for Speed Payback, nowa strzelanka cieszy się niemalejącym zainteresowaniem.

Czytaj dalej

Call of Duty: WW2 okazało się gigantycznym sukcesem finansowym, ale wygląda na to, że zamiast powrotu do korzeni mogliśmy otrzymać kontynuację Advanced Warfare 2.

Czytaj dalej

Call of Duty WW2 to ogromny hit. Wczoraj pisaliśmy o tym, że gra pobiła rekord i wygenerowała ogromne przychody. W tym samym czasie Activision zostało oskarżone o bezprawne wykorzystanie marki Humvee w grach z serii.

Czytaj dalej

Call of Duty: WW2 udowadnia, że gry wideo to na tyle silna branża, że bez problemu może konkurować z wielkimi produkcjami Hollywood. Tytuł Activison zdeklasował wręcz filmowe mega produkcje i w zaledwie trzy dni pobił łączny wynik osiągnięty przez Thor: Ragnarok oraz Wonder Woman.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED