Menu X
Menu X
PS4
Resident Evil Revelations
Ocena gry
Ocena PSSite
5.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.8
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Horror
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 29.08.2017
Europa: 29.08.2017
Polska: 29.08.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Resident Evil Revelations
79,- PLN
Recenzje

Resident Evil: Revelations powraca. Capcom reanimuje trupa, podkręcając grafikę oraz płynność. Czy to wystarczy dla produkcji, której korzenie sięgają jeszcze konsoli Nintendo 3DS?

Czytaj dalej
Newsy

Resident Evil Revelations powraca, aby ponownie napędzić nam stracha. Capcom nie zna litości i z uporem maniaka serwuje nam poszczególne odsłony serii na szybko odświeżone pod PS4. Z drugiej strony są przecież osoby, które do tej pory nie zagrały i mają świetną okazję, aby nadrobić teraz tę zaległość.

Czytaj dalej

Resident Evil Revelation pojawi się na PlayStation 4. Dzisiaj otrzymaliśmy zwiastun w angielskiej wersji językowej, który ujawnia ostateczną datę europejskiej i amerykańskiej premiery.

Czytaj dalej

Resident Evil Revelations w wersji na PlayStation 4 będzie dostępny u nas w tym samym czasie co w Japonii. Przy okazji poznaliśmy też cenę.

Czytaj dalej

Resident Evil Revelations zostanie odświeżone i wydane na PlayStation 4. Nowy remaster ma pojawić się jesienią tego roku, a tymczasem możemy rzucić okiem jak prezentuje się odnowiona wersja dzięki nowym materiałom z rozgrywki.

Czytaj dalej

Resident Evil Revelations zostanie odświeżone i wydane na PlayStation 4. Capcom dość niespodziewanie zapowiedziało przeniesienie kolejnego tytułu z serii Resident Evil na najnowszą konsolę Sony.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL