Menu X
Menu X
PS4
Śródziemie: Cień Wojny
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Monolith Productions
Wydawca: Warner Bros. Interactive
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 10.10.2017
Europa: 10.10.2017
Polska: 10.10.2017
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Śródziemie: Cień Wojny
289,- PLN
Newsy

Śródziemie: Cień Wojny doczekało się nowego zwiastuna fabularnego. Ten udowadnia, że otrzymamy angażującą historię i wyruszymy w mroczną opowieść osadzoną w bogatym uniwersum Władcy Pierścieni.

Czytaj dalej

Śródziemie: Cień Wojny podobnie jak poprzednik pozwoli nam na korzystanie z wyjątkowych umiejętności Upiora. W Sieci pojawiło się wideo, na którym został szerzej zaprezentowany.

Czytaj dalej

Śródziemie: Cień Mordoru otrzymało nową aktualizację, która ma niejako połączyć grę z jej nadchodzącym następcą pod tytułem Śródziemie: Cień Wojny. Dzięki Kuźni Nemesis przeniesiemy naszych wrogów i sojuszników do kontynuacji.

Czytaj dalej

Śródziemie: Cień Wojny otrzymało nowy materiał wideo przedstawiający rozgrywkę. Tym razem sprawdzimy jak wygląda wycinek fabuły i walka z groźnym bossem w formie potężnego smoka.

Czytaj dalej

Śródziemie: Cień Wojny jest tytułem, który Microsoft wykorzystuje w reklamowaniu Xboksa One X, podobnie jak jest z Assassin's Creed Origins. Jednak w przeciwieństwie do gry Ubisoftu, która na PS4 Pro będzie działać tak samo jak na XOne X, produkcja Monolith skorzysta z mocy konsoli Microsoftu znacznie lepiej.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED