Menu X
Menu X
PS4
Ruiner
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.5
Twoja ocena
5
Producent: Reikon Games
Wydawca: Devolver Digital
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Strzelanka
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 26.09.2017
Europa: 26.09.2017
Polska: 26.09.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Ruiner
42,- PLN
79,- PLN
Recenzje

Ruiner jest brutalną, świetnie wyglądająca i wymagającą grą. Z poziomem trudności bardzo łatwo jednak przesadzić, a sama stylistyka nie uratuje zepsutej mechaniki. Sprawdzamy, jak spisali się polscy deweloperzy ze studia Reikon Games.

Czytaj dalej
Newsy

Polskie Ruiner to cyberpunk w najlepszym wydaniu. Niezwykle klimatyczny i bardzo trudny izometryczny shooter doczekał się dwóch darmowych pakietów. Aktualizacje czekają już na pobranie i zachęcają licznymi nowościami oraz poprawkami błędów.

Czytaj dalej

Ruiner otrzymuje dzisiaj darmową aktualizację zawartości. W zestawie o nazwie Savage znajdą się między innymi nowa muzyka, bronie, stroje dla bohatera i sporo więcej.

Czytaj dalej

Ruiner to świetna gra od polskiego studia Reikon Games. Niektórzy z recenzentów narzekali jednak na zbyt wymagający poziom trudności. Nowa aktualizacja ma ją nieco ułatwić.

Czytaj dalej

Polscy twórcy gier rozwinęli skrzydła na dobre. Tym razem możemy liczyć na nieco mniejszy projekt od naszych rodaków, co nie znaczy, że gorszy. Ruiner to dzieło studia Reikon Games i zabierze nas do ponurej wizji przyszłości w klimatach cyberpunk. Szykujcie się na masę mordowania.

Czytaj dalej

Świetna muzyka, dynamiczna rozgrywka i mroczny klimat - czego chcieć więcej? Ruiner w piękny sposób uchwyci esencję cyberpunkowej atmosfery i już w przyszłym miesiącu zadebiutuje w PS Store.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED