Menu X
Menu X
PS4
Marvel vs. Capcom: Infinite
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Bijatyka, Bijatyka 2D
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 19.09.2017
Europa: 19.09.2017
Polska: 19.09.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Marvel vs. Capcom: Infinite
249,90 PLN
Recenzje

Powraca jedyna seria gier, gdzie ekipa z Resident Evil może okładać się z Hulkiem i Spider-Manem. Marvel vs. Capcom: Infinite debiutuje na rynku, a my sprawdzamy, czy kolejna bijatyka z tego roku jest w stanie dotrzymać tempa licznej konkurencji.

Czytaj dalej
Newsy

Marvel vs. Capcom: Infinite jest już na rynku od dwóch miesięcy i twórcy postanowili spróbować przyciągnąć do swojej gry osoby, które wstrzymały się z premierowym zakupem. W ten weekend wypróbujemy grę za darmo.

Czytaj dalej

Marvel vs. Capcom: Infinite nie podbiło rynku, ale tytuł może przynajmniej liczyć na wsparcie. Teraz otrzymaliśmy nowy zwiastun ukazujący ostatnią trójkę postaci DLC, która trafi do gry przed końcem roku.

Czytaj dalej

Marvel vs Capcom: Infinite to kolejna gra Capcomu, która sprzedaje się znacznie poniżej oczekiwań. Wiemy to z najnowszego raportu finansowego, który został wypuszczony przez japońską firmę.

Czytaj dalej

Marvel vs. Capcom: Infinite otrzyma jeszcze w tym miesiącu pierwsze dodatkowe postacie. Capcom niecały miesiąc od premiery swojej bijatyki pozwoli nam kupić trójkę nowych zawodników. Będą to Black Panther, Sigma i łowczyni z Monster Hunter.

Czytaj dalej

Marvel vs. Capcom Infinite nie podbiło rynku. Konkurencja udowodniła, że zapotrzebowanie na bijatyki dalej istnieje. Społeczność graczy nie jest jednak zainteresowana szaloną serią Capcomu.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED