Menu X
Menu X
PS4
Marvel vs. Capcom: Infinite
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Bijatyka, Bijatyka 2D
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 19.09.2017
Europa: 19.09.2017
Polska: 19.09.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Marvel vs. Capcom: Infinite
249,90 PLN
Recenzje

Powraca jedyna seria gier, gdzie ekipa z Resident Evil może okładać się z Hulkiem i Spider-Manem. Marvel vs. Capcom: Infinite debiutuje na rynku, a my sprawdzamy, czy kolejna bijatyka z tego roku jest w stanie dotrzymać tempa licznej konkurencji.

Czytaj dalej
Newsy

Marvel vs. Capcom: Infinite w ramach jednego z pierwszych DLC zaoferuje graczom łowczynię z Monster Hunter. Bohaterka otrzymała własny zwiastun oraz rozgrywkę prezentującą jej unikalne ataki.

Czytaj dalej

Marvel vs. Capcom: Infinite już jutro pojawi się na rynku. Okazuje się, że tytuł sprostał oczekiwaniom i może się pochwalić ocenami nie odbiegającymi od poprzedników. Jest dobrze chociaż mogłoby być nieco lepiej.

Czytaj dalej

Twórcy Marvel vs. Capcom: Infinite kontynuują serię poradników i prezentują nowe filmiki instruktażowe dla kolejnych postaci. Tym razem na warsztat została wzięta Gamora, Chris Redfield, Nathan Spencer, Hulk, Strider Hiryu i Dormammu

Czytaj dalej

Marvel vs. Capcom: Infinite otrzymało serię instruktażowych filmików, które nauczą Was podstaw tej bijatyki i tego w jaki sposób grać daną postacią. Na pierwszy ogień idzie Iron Man, Mega Man X, Ryu, Kapitan Ameryka i Morrigan.

Czytaj dalej

Marvel vs. Capcom: Infinite zadebiutuje już w tym miesiącu. Kolejna odsłona cenionej serii będzie również walką o utracone zaufanie części graczy.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED