Menu X
Menu X
Blogi redakcyjne

Zapraszam do chwalenia się w co gracie. I pamiętajcie, że jeśli chodzi o kobiece postacie, to PlayStation ma tylko jedną królową i jest nią królowa grawitacji! 

Czytaj dalej

Powoli zbliżamy się do końca roku i tym samym wyzwania. Dla wielu to ostatni dzwonek by realizować swoje plany względem nadrabiania kupki wstydu. Czego zdecydowanie nie ułatwi jesienny nawał premier.

Czytaj dalej

Weekend trwa w najlepsze, co dla większości oznacza czas wolny. Wracamy z kolejnym odcinkiem cyklu, w którym pytamy W co gracie?

Czytaj dalej

W co gracie? My bierzemy na celownik gry dziwne i inne. W dzisiejszym numerze przewidziane są zabawy grawitacją, dzieci chaosu i sianie kłamstw. Zapraszam do komentarzy i chwalenia się czymkolwiek macie ochotę!

Czytaj dalej

Wracamy po tygodniu nieobecnośni. Pora na kolejny odcinek cyklu, w którym rozmawiamy o tym, w co obecnie gramy i jak spędzamy wolny czas.

Czytaj dalej

Tak jak końcówka sierpnia była zakończeniem wolnego dla uczniów, tak wraz z początkiem października mniej czasu na gry będą mieli studenci. Ale miejmy nadzieję, że to nie przełoży się na spadek aktywności w tej zabawie.

Czytaj dalej

Masa gier, mało czasu, a my znowu pytamy - w co obecnie gracie?

Czytaj dalej

Wakacyjne miesiące za nami. Z pozoru idealne do nadrabiania zaległości growych, ale... od paru lat coraz więcej nowości przerzucane jest na sierpniowy okres. Z jednej strony - ciężej coś nadrobić, z drugiej - na brak nowych gier nikt nie może narzekać. Mi w sierpniu mimo pracy i wakacji, udało się zaliczyć pięć gier. Zapraszam do kolejnego podsumowania.

Czytaj dalej

W co gracie? – pytanie pada w zasadzie co weekend, bo przecież wtedy mamy (w założeniu) najwięcej czasu. Zapraszamy do kolejnego odcinka, w którym mówimy sobie o tym jak spędzamy wolny czas.

Czytaj dalej

Dobra nuby, chwalcie się co u Was i w co obecnie gracie. U nas bieganie po Japonii i wyspie Wumpa, a także powrót do klimatycznego Arcadia Bay i paru innych dawno nieodwiedzanych miejsc!

Czytaj dalej

Witam w kolejnym odcinku weekendowego cyklu. Piszcie w co gracie i jak spędzacie wolny czas.

Czytaj dalej

Zgodnie z obietnicą, podsumowanie wyzwania za poprzedni miesiąc pojawia się bez żadnych poślizgów. Wakacyjne miesiące sprawdzają się idealnie w nadrabianiu zaległości growych. Jak poszło uczestnikom zabawy?

Czytaj dalej

No to ten, koniec zabawy - chowamy ślimaki do kieszeni i gramy! Piszcie w co, bo nie wyczymiem!

Czytaj dalej

Trochę czasu minęło od startu nowej wersji strony. Pojawiło się mnóstwo komentarzy krytycznych, jeszcze więcej zapowiedzi bojkotowania serwisu, trochę pytań i przyszłość. Dlatego postanowiłem w tym wpisie uchylić rąbka tajemnicy czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie.

Czytaj dalej

Tak się złożyło, że podsumowanie czerwca pojawia się dopiero pod koniec lipca, na kilka chwil przed moim urlopem. Jak wiecie, powodem jest odpalenie nowej strony (spodziewane) i kolejne dwa tygodnie poprawiania, dłubania i szukania gdzie urwać jakieś kilka milisekund by całość działała lepiej (oraz po to, by przeczytać mimo poprawek, że nowa strona to gówno). No ale - wybaczcie, nadrabiam.

Czytaj dalej

Standardowo - zapraszam i zachęcam do chwalenia się w co gracie.

Czytaj dalej

Strona

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED