Menu X
Menu X
Blogi redakcyjne

Standardowo - zapraszam i zachęcam do chwalenia się w co gracie.

Czytaj dalej

Weekend już się zaczął, więc potencjalnie wszyscy mamy więcej czasu na granie. Jak zwykle, co tydzień, zapraszamy do gadania o tym w co teraz gramy.

Czytaj dalej

Cześć i czołem, ślimaki z rosołem! Zapraszam do chwalenia się w co gracie!

Czytaj dalej

Ouuu! Rozpoczynamy kolejne Weekendowe Granie - zapraszam wszystkich do chwalenia się w co obecnie gracie!

Czytaj dalej

Czerwiec dla wielu młodszych graczy jest początkiem dwumiesięcznych wakacji w trakcie których spokojnie mogą nadrabiać kupkę wstydu. Uczestnicy mojej zabawy z kupką wstydu walczą przez cały rok, próbując skończyć minimum 52 gry. Jak im (a także mi) poszło w maju? Sprawdźmy.

Czytaj dalej

Znów nie udało się napisać w najlepszym momencie weekendu, ale cóż – mówią, że lepiej późno niż wcale. Przed Wami kolejny odcinek cyklu, w którym wszyscy rozmawiamy o tym w co gramy.

Czytaj dalej

No i jest – kolejny weekend trwa w najlepsze! W założeniu przez te dni mamy więcej czasu. Z kolei ten blog jest miejscem, w którym wszyscy możecie opowiedzieć o tym jak ten wolny czas spędzacie – czy to filmy, gry, komiksy czy muzyka.

Czytaj dalej

Kolejny weekend już się rozpoczął, więc czas na kolejne Weekendowe Granie – miejsce, w którym wszyscy możemy się podzielić tym jakie tytuły zaprzątają nasz wolny czas i co mamy na oku!

Czytaj dalej

Cześć! Znowu zapraszam Was do chwalenia się tym, w co obecnie gracie. Właźcie w komentarze i piszcie, jakie gry zaprzątają Wam głowę lub co macie na oku.

Czytaj dalej

Wojownicy i fani bijatyk wszelakich! Bierzcie pady w dłoń i wskakujcie na wirtualne ringi. Wychodzę do Was z inicjatywą stworzenia społeczności fanów tego gatunku.

Czytaj dalej

Niespodzianka! Blog podsumowujący wasze kwietniowe dokonania jest punktualnie na początku maja. Nie marnujmy więc czasu i zbierzmy gry, które udało się wszystkim biorącym udział w zabawie ukończyć.

Czytaj dalej

Zebranie się w sobie uu ukończenie Final Fantasy II zajęło mi znacznie więcej czasu niż planowałem. Ale ostatecznie i ten tytuł udało mi się ukończyć, więc mogę kontynuować mój cykl stworzony na potrzeby 30 rocznicy powstanie najpopularniejszej marki RPG.

Czytaj dalej

Zapraszam do kolejnego numeru cyklu, w którym śmiało możecie dzielić się tym, w co obecnie gracie! Chwalcie się w komentarzach, jakie tytuły zaprzątają Wam głowę i co macie na celowniku.

Czytaj dalej

Kolejny weekend już się zaczął, więc nie mogło zabraknąć miejsca, w którym wszyscy możemy bez oporów opowiadać, o tym jak spędzamy wolny czas!

Czytaj dalej

Witam Was ponownie po jednym tygodniu przerwy. Zapraszam Was do wszelkiego chwalenia się i pytam w co obecnie gracie?

Czytaj dalej

Ku mojemu zaskoczeniu, marzec był wyjątkowo dobrym miesiącem gdy popatrzę na to, ile gier ukończyłem. Dobiłem w nim do 20 tytułów, co jak na pierwszy kwartał mogę uznać za wynik wyjątkowo dobry.

Czytaj dalej

Strona

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED