Menu X
Menu X
Blogi redakcyjne

Wakacyjne miesiące za nami. Z pozoru idealne do nadrabiania zaległości growych, ale... od paru lat coraz więcej nowości przerzucane jest na sierpniowy okres. Z jednej strony - ciężej coś nadrobić, z drugiej - na brak nowych gier nikt nie może narzekać. Mi w sierpniu mimo pracy i wakacji, udało się zaliczyć pięć gier. Zapraszam do kolejnego podsumowania.

Czytaj dalej

W co gracie? – pytanie pada w zasadzie co weekend, bo przecież wtedy mamy (w założeniu) najwięcej czasu. Zapraszamy do kolejnego odcinka, w którym mówimy sobie o tym jak spędzamy wolny czas.

Czytaj dalej

Dobra nuby, chwalcie się co u Was i w co obecnie gracie. U nas bieganie po Japonii i wyspie Wumpa, a także powrót do klimatycznego Arcadia Bay i paru innych dawno nieodwiedzanych miejsc!

Czytaj dalej

Witam w kolejnym odcinku weekendowego cyklu. Piszcie w co gracie i jak spędzacie wolny czas.

Czytaj dalej

Zgodnie z obietnicą, podsumowanie wyzwania za poprzedni miesiąc pojawia się bez żadnych poślizgów. Wakacyjne miesiące sprawdzają się idealnie w nadrabianiu zaległości growych. Jak poszło uczestnikom zabawy?

Czytaj dalej

No to ten, koniec zabawy - chowamy ślimaki do kieszeni i gramy! Piszcie w co, bo nie wyczymiem!

Czytaj dalej

Trochę czasu minęło od startu nowej wersji strony. Pojawiło się mnóstwo komentarzy krytycznych, jeszcze więcej zapowiedzi bojkotowania serwisu, trochę pytań i przyszłość. Dlatego postanowiłem w tym wpisie uchylić rąbka tajemnicy czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie.

Czytaj dalej

Tak się złożyło, że podsumowanie czerwca pojawia się dopiero pod koniec lipca, na kilka chwil przed moim urlopem. Jak wiecie, powodem jest odpalenie nowej strony (spodziewane) i kolejne dwa tygodnie poprawiania, dłubania i szukania gdzie urwać jakieś kilka milisekund by całość działała lepiej (oraz po to, by przeczytać mimo poprawek, że nowa strona to gówno). No ale - wybaczcie, nadrabiam.

Czytaj dalej

Standardowo - zapraszam i zachęcam do chwalenia się w co gracie.

Czytaj dalej

Weekend już się zaczął, więc potencjalnie wszyscy mamy więcej czasu na granie. Jak zwykle, co tydzień, zapraszamy do gadania o tym w co teraz gramy.

Czytaj dalej

Cześć i czołem, ślimaki z rosołem! Zapraszam do chwalenia się w co gracie!

Czytaj dalej

Ouuu! Rozpoczynamy kolejne Weekendowe Granie - zapraszam wszystkich do chwalenia się w co obecnie gracie!

Czytaj dalej

Czerwiec dla wielu młodszych graczy jest początkiem dwumiesięcznych wakacji w trakcie których spokojnie mogą nadrabiać kupkę wstydu. Uczestnicy mojej zabawy z kupką wstydu walczą przez cały rok, próbując skończyć minimum 52 gry. Jak im (a także mi) poszło w maju? Sprawdźmy.

Czytaj dalej

Znów nie udało się napisać w najlepszym momencie weekendu, ale cóż – mówią, że lepiej późno niż wcale. Przed Wami kolejny odcinek cyklu, w którym wszyscy rozmawiamy o tym w co gramy.

Czytaj dalej

No i jest – kolejny weekend trwa w najlepsze! W założeniu przez te dni mamy więcej czasu. Z kolei ten blog jest miejscem, w którym wszyscy możecie opowiedzieć o tym jak ten wolny czas spędzacie – czy to filmy, gry, komiksy czy muzyka.

Czytaj dalej

Kolejny weekend już się rozpoczął, więc czas na kolejne Weekendowe Granie – miejsce, w którym wszyscy możemy się podzielić tym jakie tytuły zaprzątają nasz wolny czas i co mamy na oku!

Czytaj dalej

Strona

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED