Blog użytkownika Olson
olson6897
Notki z kategorii: WWG

Ciepłe temperatury nie sprzyjają graniu, w tym tygodniu dwie zapowiedziane sesje. Nie zdziwię się jednak, gdy kilkoro niezdecydowanych organizatorów dorzuci jak zwykle coś spoza planu.

Czytaj dalej

Z trzech zapowiedzianych sesji... wyszło ich osiem. Nie było dnia, w którym zabrakłoby Battlefield 1 (PS4). Chętni mieli również okazję pograć z redaktorem naczelnym portalu! Zapraszam do przeczytania relacji i zapisów na nadchodzący weekend.

Czytaj dalej

Koniec zapisów, pierwsze sesje startują już dzisiaj wieczorem. Poza The Division reszta propozycji posiada jeszcze wolne miejsca, więc śmiało piszcie do ich organizatorów i dołączajcie.

Czytaj dalej

Nadchodzą kolejne zapisy Weekendowego Wspólnego Grania! Proponujcie w co chcecie zagrać, nie zapomnijcie sprawdzić, czy ktoś już nie założył w tym samym czasie sesji dla danej gry. Zanim się jednak zapiszecie zapraszam do przeczytania relacji.

Czytaj dalej

Zapisy dobiegają końca. Życzę miłej zabawy w ten weekend i nie zapomnijcie o relacjach :)

Czytaj dalej

Po wielu problemach natury technicznej ruszają następne zapisy WWG, na pierwszy weekend lipca. Zanim jednak do nich przejdziemy, zapraszam do przeczytania relacji.

Czytaj dalej

Z małym poślizgiem pojawia się pełne zestawienie zapowiedzianych na ten weekend sesji. Oficjalne zapisy zakończone, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by popytać o wolne miejsca za pośrednictwem PSN.

Czytaj dalej

Premierowa granie w Tekken 7, testowanie bety Gwinta, czy sesja na jednej konsoli. Zdecydowanie działo się w zeszłym tygodniu. Zapraszam do relacji i zapisów na nadchodzący weekend.

Czytaj dalej

Słoneczna pogoda z pewnością nie sprzyja siedzeniu przed konsolą. Ilość zapowiedzianych sesji skromna, ale być może akurat ktoś coś znajdzie dla siebie.

Czytaj dalej

Same udane sesje, a nawet ich nadwyżka względem zapowiedzianych. Zapraszam do przeczytania relacji i zachęcam do wzięcia udziału w nadchodzący weekend.

Czytaj dalej

Z poświątecznym poślizgiem ruszają kolejne zapisy WWG. Wraz z nimi małe zmiany w organizacji.

Czytaj dalej

Trochę później niż zwykle, ale już jest możliwość zapisywania swoich sesji i dołączania do obecnych na ostatni weekend kwietnia. Do tego rzecz jasna relacje uczestników poprzedniego WWG, których autorzy chyba przeszli samych siebie.

Czytaj dalej

Zapisy dobiegły końca. Przed nami 5 zaplanowanych sesji na ten weekend rozdzielonych na dwie konsole. Zapraszam do wspólnej gry!

Czytaj dalej

Nadchodzi czas przygotowań do dziesiątego, w pewnym sensie jubileuszowego numeru nowego Weekendowego Wspólnego Grania. Na drodze stanąć nam mogą jedynie święta, choć mam nadzieję, że uda się to jakoś pogodzić. Zapisy czas zacząć!

Czytaj dalej

Germanos zajęty był innym blogiem, więc wyjątkowo w tym tygodniu zgodnie z jego prośbą to ja przypominam Wam o WWG na weekend 06/02 - 08/02 i serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy!

Czytaj dalej