Wyleciało mi z głowy

a powinno tam zostać.

Notki z kategorii: Growe ględzenie

245V

Weekendowe Granie #105

Encyklopedia: Okami HD

Weekendowe Granie #105
Wstępy są przereklamowane.
31

Ostatni komentarz:

Tyle pisujesz o tych kindom hertsach, że aż sam mam ochotę w to zagrać no ale nie posiadam więc tego nie zrobię ale może kiedyś się uda... - Azoth

305V

Weekendowe Granie #104

Encyklopedia: Kingdom Hearts HD 1.5 ReMIX

Weekendowe Granie #104
Chyba czas zmienić nazwę serii na „Weekendowe platynowanie”. Na stronie mamy wyzwanie, co na pewno wpłynie na treść Waszych komentarzy pod WG. TERAZ WSZYSCY BĘDĄ ZDOBYWAĆ PLATYNY. Nawet ja, osoba, która brzydziła się trofeami. Dobra, nie czas na to! My tu pisu-pisu, a ograniczeń w ilości zna
42

Ostatni komentarz:

Chodzi o tego Janusza co gra w tiry? Wczoraj to oglądałem ;d To stary lałtera? Nawet podobny. - Assassyn22

340V

Weekendowe granie #102

Encyklopedia: Final Fantasy XIII

Weekendowe granie #102
No i mamy drugie WG w roku 2016. Teraz nie tylko Laughter jest stary. Ja też. Zdarza mi się przez to przysnąć. No ale dobra, nie ma co ściemniać. Trzeba się wziąć i położyć wygodnie. No i czytać. Póki wzrok jeszcze pozwala.
65

Ostatni komentarz:

Wypatrzone, choć niekoniecznie to oczym... - amazarashi

406V

Weekendowe granie #100

Weekendowe granie #100
No dobra! Mamy w końcu WG#100!! I to w same Święta Bożego Narodzenia! Odcinek pełen merytorycznych treści, niespodziewanych sytuacji i gości! Tak jest moi drodzy, cykl po dotarciu do setki tylko przyspiesza, rozszerzając swój zasięg! Będzie jednak trochę spokojniej niż zwykle: Uderzamy w mainstream! Dlatego czytanie tego nie grozi mandatem!
27

Ostatni komentarz:

Kazuma jest kozak na karaoke ale i tak Majimy z Dead Souls nie przebije i jego legendarnego już wystąpienia z Get to the... - kamilinhoPL

398V

Weekendowe granie #98

Encyklopedia: Far Cry® 3: Blood Dragon

Weekendowe granie #98
Ten numer będzie wyjątkowy. Otóż, pojawią się w nim wyłącznie te gry, które nigdy nie były opisane, nawet jeśli wykroczymy poza WG. NIGDY! NIGDZIE!
16

Ostatni komentarz:

Ten drugi był najbardziej niezadowolony. To chyba dlatego, że żadnego cukru w domu nie miałem :(. - kALWa888

371V

Weekendowe granie #96

Encyklopedia: Kingdom Hearts HD 1.5 ReMIX

Weekendowe granie #96
Kolejny weekend i kolejne WG, ale tym razem od samego uśmiechniętego glutka. Jak zwykle dużo pierdół, granie w te same gry i jedna mała nowość, ale jeszcze nie związana z serią.
28

Ostatni komentarz:

O TY! Hahaha Nie kupuję Kolekcji, szkoda kasy na ten remaster. Zwłaszcza, że mam trylogię na ps3. :P - robert163

437V

Weekendowe granie #93

Encyklopedia: Resident Evil HD Remaster

Weekendowe granie #93
Jak to dobrze, że WG jest na czas. Po ostatnim poślizgu czułem się nieco wybrakowany, pusty w środku. Tak jakby ktoś wyrwał mi pada z rąk i trzasnął nim o podłogę, a potem rozkruszył go kopytami.
23

Ostatni komentarz:

Oczywiście pssite nie raczyło mnie powiadomić że odpowiedziałeś.... Dzięki wielkie, tak myślałem że z GOG"a masz, oni chyba do każdej... - Assassyn22

348V

Weekendowe granie #92

Encyklopedia: Kingdom Hearts HD 1.5 ReMIX

Weekendowe granie #92
Możecie sobie myśleć że już po WG. Łańcuch został przerwany, to prawda, ale razem z innymi niebieskimi glutkami, z uśmiechem na ustach, łączymy się czym prędzej, by uzupełnić brakujące ogniwo. No bo przecież już weekend.
15

Ostatni komentarz:

plus duży plus za Johnny Cash.... - radolec75

374V

Weekendowe granie #91

Weekendowe granie #91
Niestety, ciężkie i ponure czasy nastały. Niby wszystko sprzyja graniu, już nawet nie weekendowym, ale być może pogodna beznadzieja poz... nie no. Jest gitara. Weekend pora zacząć.
24

Ostatni komentarz:

Nie fisiuj. Spaliny to Ty wąchasz jak zaglądasz do Czarnej Lunety w swoim aucie. - kALWa888

561V

Weekendowe granie #88(8)

Encyklopedia: Deadly Premonition: The Director's Cut

Weekendowe granie #88(8)
Jeszcze tylko trochę i WG będzie miało 888 numer! To jakieś 5 600 dni. Czy WG jeszcze tyle przetrwa? Na pewno. Tymczasem zapraszam do kolejnego odcinka. Będzie więcej obrazków niż literek, więc powinno być spoko.
17

Ostatni komentarz:

O tak, intro z T5 niegdyś wgniatało. Wczesne lata XXI wieku to jeszcze bardzo dobra kondycja nu-metalu, więc takie intro w momencie... - Germanos

631V

Weekendowe granie #85

Weekendowe granie #85
I co? Znów gramy w weekend? Nie inaczej! W sumie wakacje się dla niektórych skończyły (dla mnie nawet się nie zaczęły), więc granie w tygodniu już nie będzie tak intensywne. Dodatkowo, pogoda się jeszcze psuć zacznie toteż będzie mniej powodów do wychodzenia z domu, a więcej do przesiadywania wewnątrz tego zacnego budynku. Fred ma nadzieję że siedząc w domu nie patrzycie się w sufit przez bite 12 godzin, a czytacie WG i sobie wesoło gracie. Z radością, dumą itp.
28

Ostatni komentarz:

Hakerzy - Kod strony 2:0 Daru byłby dumny. - akolita

509V

Weekendowe granie #81

Weekendowe granie #81
W końcu można trochę posiedzieć w domu i popaczyć w telezor. Chyba...
18

Ostatni komentarz:

Dziwię się sobie, że przy takim upale chce mi się siedzieć i gapić w ten komputer. Pot się ze mnie leje jak jakiś wodospad, spływa mi na... - robert163

1332V

Weekendowe granie #72

Encyklopedia: Alice: Madness Returns™

Weekendowe granie #72

Mimo ostatnich sabotaży, WG (jak na Wielki Głaz przystało) ma się dobrze i wraz z weekendem przybywa kolejny odcinek. Miejmy tylko nadzieję, że jakiś szalony duet (w którym jeden osobnik jest równie trzepnięty co ja) nie pojawi się i wszystko będzie grało i huczało, a Wy będziecie mogli zasypywać ten wpis bogatymi w treść komentarzami.

35

Ostatni komentarz:

Skończ już [img]http://eva-armageddon.com/Galerie/Asuka/Asuka133.jpg[/img] - Laughter-XIII

668V

Weekendowe granie #70 - Meet the Meatface

Weekendowe granie #70 - Meet the Meatface
Tak sobie myślę, że mogliście się przestraszyć iż WG nie będzie kontynuowane w związku z ostatnimi wydarzeniami na PS Site. Mogliście też poczuć żal, że coś się w tym cyklu zmieni. Na szczęście mogę Was uspokoić i zapewnić, że podobne rzeczy nie będą miały miejsca. To tak jakbym musiał zrezygnować z obchodzenia weekendu! Nie do pomyślenia! Zapraszam zatem do kolejnego odcinka ZACNEGO WG.
31

Ostatni komentarz:

Burial at Sea Episode 2 za mną - i ch*j, k**wa. Levine zrobił to ponownie. Leże zaśliniony po zakończeniu i nie wiem, co mam ze sobą zrobić... - Laughter-XIII

995V

Weekendowe granie #68

Encyklopedia: Zone of the Enders HD Collection

Weekendowe granie #68
Dobra! Niedługo czas odstawić szkołę, pracę, jakieś porządkowanie i temu podobne rzeczy i na poważnie zająć się graniem! Właśnie po to jest weekend, który niedługo się zacznie. Wierzę, że weekend to zestaw dni, które powinny być niemal w całości poświęcone przyjemnościom. I cóż, może to wszystko niesprawiedliwe (że tak tego niewiele), ale nie smućmy się i przejdźmy do właściwej treści WG.
47

Ostatni komentarz:

No, MGS4 to gra dla fanów serii. Odbiór może być drastycznie lepszy jeśli dobrze znasz poprzedniki. Dlatego polecam ograć najpierw... - kALWa888

756V

Weekendowe granie #66

Encyklopedia: Spec Ops: The Line

Weekendowe granie #66
Można chyba powiedzieć, że wiosna naprawdę się zaczęła. Słoneczko, liście na drzewkach, kocyki na trawkach, randki, biegające w radości psy i grupowe tańce na ulicach. Wiosna to ciężki czas dla grania. Grać się nie chce, a jak się zachce to słońce może skutecznie w tym przeszkodzić. Prawdziwy gracz jest jednak doświadczony, pomysłowy i żadna Jasna Kula planów mu nie zepsuje.
38

Ostatni komentarz:

Wszedłem w ten artykuł po zobaczeniu obrazka z Spec Ops the line. Sam zaczalem kilka dni temu grać i jestem pod wrażeniem.Gierke mam z... - kamilinhoPL

1126V

Weekendowe granie #64

Weekendowe granie #64
Jako człowiek nieprzekonany do siódmej (a tym bardziej ósmej) generacji, wziąłem sobie za cel poznanie gier, które w opinii powszechnej uchodzą za mesjaszów growego świata. Moje palce są już zmurszałe od ogrywania crapów o średniej ocen w wysokości 100%, mój gust wciąż niezaspokojony, a zagadka nierozwiązana. W ten weekend będę próbował ją rozwiązać. Jak? Oczywiście grając.
72

Ostatni komentarz:

Nie oczekuję że zjesz Daniela za jego tekst po prostu nie widzę w moim i jego takiej przepaści jaką opisujesz. Nie twierdzę, że krytykujesz... - Hantos980

715V

Weekendowe granie #62

Encyklopedia: Max Payne 3

Weekendowe granie #62
Piątek! Idealny dzień na przedwczesne przywitanie weekendu! A co się robi w te dwa jakże wspaniałe dni?! Gra! BO cóż by innego?! Ech… Dobra, ja już naprawdę nie wiem co pisać w tych wstępach. Ale coś jednak napisałem, więc możemy jechać dalej.
34

Ostatni komentarz:

"Laughter-XIII" napisał: Słuchej Fred, czy jak ty tam masz (tak, TY z małej, bo nie czuję do... - Fred

700V

Weekendowe granie #60

Encyklopedia: Blood Omen: Legacy of Kain

Weekendowe granie #60
Kolejny odcinek najlepszego bloga na PS Site pojawia się jak co tydzień, tym samym możecie się uspokoić. Po raz kolejny jego zacni prowadzący wprowadzą Was w fenomen przechodzenia i kończenia gier. Mimo iż wszystko może wydawać się nieco monotonne, powtarzalne, to nie jest to nic bardziej mylnego. WG przepełnione jest ciekawymi zjawiskami, ciągle coś się dzieje, nawet jeśli wygląda to zgoła inaczej. Nie inaczej jest i w tym odcinku!
18

Ostatni komentarz:

Nie fisiuj. - Laughter-XIII

1195V

Weekendowe granie #58

Encyklopedia: Drakengard 3

Weekendowe granie #58
Jeszcze trochę i będziecie mieli zaszczyt przeżyć ostatni weekend lutego. Co w tym nadzwyczajnego? A no nic, poza tym że może to być Wasz ostatni weekend. W takiej sytuacji, jak wiadomo, trzeba zrobić wszystko co się da, by niczego nie żałować przy końcu świata. Czym mogłoby to być, jeśli nie ograniem wielce interesujących i jakże wspaniałych gier?
30

Ostatni komentarz:

Jestem po serii Gran Prix poziom easy, i już nie mogę się doczekać partyjki w Multi. Czuję, że wymasteruję tą grę, nie ważne jak długo to... - alex_dp

Strona

kALWa888

kALWa888
Poziom: 39
PD: 11299
Ranking: 29

Konsole

PlayStation PlayStation 2 PlayStation 3

Ostatnie osiągnięcia

Członek rady starszych Konsola w kieszeni Losowa liczba, losowy komentarz Oddany ankieter

Imię i nazwisko: Krzysiek Kalwasiński

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27 lat

PSN ID: kALWa888

Dołączył: 21.10.2013

Miasto: Wrocław

GG: 6081141

Aktualnie gram w: Dante's Inferno™

Kolekcja: 195 tytułów

Ukończyłem: 22 tytuły

Trofea LEGO Dimensions

LEGO Dimensions
  • Platyna 1
  • Platyna 4
  • Platyna 12
  • Platyna 37
  • | Razem: 54

Reklama

Reklama

Miesięcznik PSX Extreme

Najnowsze w Bazie gier

Premiery gier przejdź »

zamknij [x]
Informujemy, że strona www.pssite.com korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.