Blog użytkownika Germanos
Germanos
Notki z kategorii: Moja osobista opinia

Najpierw byłem zainteresowany wyjazdem, później musiałem zrezygnować z niego, by w ostatniej chwili „rzutem na taśmę” kupić bilet na tegoroczny Pyrkon. Przed Wami moja opinia w kilku zdaniach na temat poznańskiego zlotu miłośników dziwactw wszelakich :)

Czytaj dalej

Moje fanbojskie serce płakało, gdy kupowało, ale się stało. Przez Święta stałem się posiadaczem nowych słuchawek do konsoli. Tym razem wybrałem model firmy Turtle Beach 500P Stealth. Blog to moje wrażenia z kilku tygodni intensywnego użytkowania.

Czytaj dalej

Nie myślałem, że tak szybko to nastąpi, ale stało się. Mój pad z PlayStation 4 wymagał "modyfikacji".

Czytaj dalej

Ostatnio zaatakowało mnie znienacka KOTAKU pewną ankietą, która pytała: „Czy grasz jeszcze w Destiny?”

Czytaj dalej

Moralne dylematy czy walka wartości to coś normalnego w codziennym życiu, ale jeszcze kilka lat temu nie spodziewałem się, że będę je tak dobitnie odczuwał w odniesieniu do mojej pasji - gier.

Czytaj dalej

Tak, stało się. Moja żądza nie mogła już dłużej być tłumiona. Niczym Asz Keczup wstałem z fotela i krzyknąłem pełen wigoru: „Muszę mieć je wszystkie !” - i z kupnem PlayStation 4, już mam ^^

Czytaj dalej

Od dłuższego czasu borykałem się z myślą o kupnie czegoś do bijatyk na konsolach. Wiedziałem, że nie wydam grubej kasy na arcadestick oraz nie zamierzam siedzieć z nim na kolanach. Wtedy to znalazłem fightpady. Po długim czasie przekonywania siebie w końcu się zdecydowałem na zakup. Czy to faktycznie "złoty środek"?

Czytaj dalej

Jeśli szukacie skrótu co dokładnie pojawiło się na E3, zapraszam do dostępnego już "PSSite na śniadanie 10/06/2014" oraz jutrzejszego z pozostałymi newsami. W ramach wstępu chciałem też od razu zaznaczyć, że to nie skrót E3 i każdej z konferencji, a jedynie moje komentarze co do każdej z głównych prezentacji.

Czytaj dalej

Nie poruszę może jakiegoś specjalnie ambitnego problemu we wpisie, ale naszła mnie pewna myśl ostatnio na temat zmiany konfiguracji przycisków w grach, podczas grania w Muramasa Rebirth (PSV) i chciałem wiedzieć co wy myślicie na ten temat …no i muszę przyznać, że zrobiły się te tematu na blogach stanowczo za poważne.

Czytaj dalej

W Piątek udało mi się ściągnąć i zainstalować Ace Combat: Infinity. Trochę pograłem ze znajomym w "darmowego" AC, ogarnąłem kilka misji kampanii i "mniej-więcej" zaczynam rozumieć model gry. Jak się w to gra?

Czytaj dalej

Tu i tam, spotykam się z opiniami twierdzącymi, ze dodatki do gier są przekleństwem gier video i gry, dla których wychodzą/wyjdą DLC powinny być obowiązkowo „zmieszane z błotem”. Pozwolę się nie zgodzić.

Czytaj dalej