Menu X
Menu X
Blogi
JUST CAUSE 3 Blog 0
12.12.2017, 22:17
JUST CAUSE 3

Ten blog będzie poświęcony grom w które gram obecnie. Będę opisywał moje odczucia towarzyszące każdemu tytułowi.

Czytaj dalej

Najwyższa pora zacząć kolejną pięćdziesiątkę, :) A w tym odcinku pierwsze wrażenia po beta testach Monster Hunter World, cotygodniowy raport z postępów na polach bitw pierwszej wojny światowej a także relacja z polowania na trofea w Battlefield Hardline. 

Czytaj dalej

Tak samo jak (prawie) co weekend, zadajemy pytanie W Co gracie? – i zapraszamy do luźnej dyskusji.

Czytaj dalej

No i jest! 150 wspólnych weekendów! Zaplanowane jest solidne 5 sesji, dla każdego coś miłego :) Zachęcam do wzięcia udziału!

Czytaj dalej

Kolejny weekend i kolejne WWG... Zaraz zaraz... To już 150 wspólny weekend! To idealny moment żeby dołączyć do naszej zgranej paczki! ZAPRASZAM!

Czytaj dalej

Rok powoli się kończy, największe premiery za nami, więc większość może w spokoju nadrabiać zaległości z tego roku jak i lat poprzednich. Jest to też ostatni gwizdek dla ludzi, którzy wzięli udział w wyzwaniu i chcieliby zrealizować postawiony przed sobą cel.

Czytaj dalej

No i jest. Kolejny weekend, czyli wolny czas dla większości z nas. Tym samym rozpoczynamy już 190. odcinek cyklu, w którym dyskutujemy sobie o tym, w co teraz gramy.

Czytaj dalej

No to piątek! Poniżej znajdziecie rozkład jazdy pociągu zwanego WWG! Zapraszam do rozpiski.

Czytaj dalej

Ludzie rzucili się w ten weekend na sesje jak zakupoholicy na przeceny w czarny piątek... Zapraszam do relacji i zapisów.

Czytaj dalej

Publikując zapisy we wtorek początkowo obawiałem się że szaleństwo piątkowych zakupów odbije się na tego tygodniowej frekwencji. Jednak po raz kolejny moi drodzy nie zawiedliście nas. Dzięki czemu mam przyjemność opublikować dziś listę z całą masą różnorodnych sesji, które zapewne przyniosą nam w trakcie tego weekendu wiele pozytywnych emocji oraz fajnych wspomnień.

Czytaj dalej

Wysyp przecen i gorączką piątkowych zakupów związana  z Black Friday dopiero przed nami ... jednak mam nadzieję, że po raz kolejny duch WWG okaże się silniejszy i bez problemu wspólnie zorganizujemy kilka sesji. Tymczasem zapraszam do podsumowania wydarzeń z ostatniego weekendu.

Czytaj dalej

Zapraszam do chwalenia się w co gracie. I pamiętajcie, że jeśli chodzi o kobiece postacie, to PlayStation ma tylko jedną królową i jest nią królowa grawitacji! 

Czytaj dalej

Na polu szaro, buro, zimno... Lepiej wskoczyć pod kocyk i wbić na WWG :D

Czytaj dalej

Miniony weekend nie obrodził przesadnie w sesje, ale mimo iż ilości nie było to była jakość! Zachęcam serdecznie do zgłaszania sesji i dołączania do istniejących! Zapraszamy również na DISCORD!

Czytaj dalej

Powoli zbliżamy się do końca roku i tym samym wyzwania. Dla wielu to ostatni dzwonek by realizować swoje plany względem nadrabiania kupki wstydu. Czego zdecydowanie nie ułatwi jesienny nawał premier.

Czytaj dalej

Hello and welcome...tonight on WWG! Cytując klasyka zapraszam do zapoznania się ze skromną listą sesji na ten weekend.

Czytaj dalej

Strona

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED