Menu X
Menu X
Blogi

Wczoraj zakończył się konkurs na zapowiedź PGA 2017...

Czytaj dalej

Sezon ogórkowy w pełni...stąd sesji tyle co kot napłakał...or?...

Czytaj dalej

Kolejny tydzień pełen sesji niespodzianek. Zapraszam do skrótowych relacji i zapisów

Czytaj dalej

Witam w kolejnym odcinku weekendowego cyklu. Piszcie w co gracie i jak spędzacie wolny czas.

Czytaj dalej

Ciepłe temperatury nie sprzyjają graniu, w tym tygodniu dwie zapowiedziane sesje. Nie zdziwię się jednak, gdy kilkoro niezdecydowanych organizatorów dorzuci jak zwykle coś spoza planu.

Czytaj dalej

Z trzech zapowiedzianych sesji... wyszło ich osiem. Nie było dnia, w którym zabrakłoby Battlefield 1 (PS4). Chętni mieli również okazję pograć z redaktorem naczelnym portalu! Zapraszam do przeczytania relacji i zapisów na nadchodzący weekend.

Czytaj dalej

Skromne trzy oficjalne sesje... Ale za to będzie na nich tłoczno :] Będzie się działo! Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w nadchodzącym WWG!

Czytaj dalej

Zgodnie z obietnicą, podsumowanie wyzwania za poprzedni miesiąc pojawia się bez żadnych poślizgów. Wakacyjne miesiące sprawdzają się idealnie w nadrabianiu zaległości growych. Jak poszło uczestnikom zabawy?

Czytaj dalej

No to ten, koniec zabawy - chowamy ślimaki do kieszeni i gramy! Piszcie w co, bo nie wyczymiem!

Czytaj dalej

Tym razem solidne trzy sesje doszły do skutku, wszystkie w piątunio. Gorąco zachęcam do organizacji i wzięcia udziału w kolejnych sesjach!

Czytaj dalej

Witam w kolejny piątek i tradycyjnie zapraszam do rozpiski sesji w ramach WWG na nadchodzący weekend.

Czytaj dalej

Trochę czasu minęło od startu nowej wersji strony. Pojawiło się mnóstwo komentarzy krytycznych, jeszcze więcej zapowiedzi bojkotowania serwisu, trochę pytań i przyszłość. Dlatego postanowiłem w tym wpisie uchylić rąbka tajemnicy czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie.

Czytaj dalej

W tym miesiącu wyjątkowo późno aktualizuje wyzwanie. Przyczyn było wiele i nie zamierzam się tłumaczyć. Ważne, że zebrałem się w sobie i dostarczam Wam wpis na lipiec... oraz sierpień.

Czytaj dalej

Zakończone już zeszło tygodniowe WWG obfitowało w dużo sesji boostowania trofeów, ale trafiły się również "normalne" sesje. Zapraszam do relacji.

Czytaj dalej

Tak się złożyło, że podsumowanie czerwca pojawia się dopiero pod koniec lipca, na kilka chwil przed moim urlopem. Jak wiecie, powodem jest odpalenie nowej strony (spodziewane) i kolejne dwa tygodnie poprawiania, dłubania i szukania gdzie urwać jakieś kilka milisekund by całość działała lepiej (oraz po to, by przeczytać mimo poprawek, że nowa strona to gówno). No ale - wybaczcie, nadrabiam.

Czytaj dalej

Koniec zapisów, pierwsze sesje startują już dzisiaj wieczorem. Poza The Division reszta propozycji posiada jeszcze wolne miejsca, więc śmiało piszcie do ich organizatorów i dołączajcie.

Czytaj dalej

Strona

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED