Menu X
Menu X
Blogi

Mamy za sobą dość spokojny weekend jeśli chodzi o ilość i obsadę sesji. Zapraszam do relacji i zapisów.

Czytaj dalej

Przepraszam, że popłynąłem z terminem o ponad miesiąc. Spowodowane było to rozbudową mojego domu. Brakowało mi czasu oraz sił, a wolne chwilę poświęcałem albo dla mej ukochanej żony albo dla siebie grając chwilkę w jakiś tytuł. Blog jednak ląduje i obiecuję, że listopadowy wpis opublikuję na jego początku.

Czytaj dalej

No to mamy dzień, na który wszyscy czekają cały tydzień. Piątek i nareszcie doczekaliście się kolejnego WWG. Zapraszam do zapoznania się z listą zaplanowanych sesji.

Czytaj dalej

Jesień coraz śmielej zagląda przez okna zachęcając do pozostania w domu i leniwych przygotowań do zimowego snu, jednak na przekór jej weekendowe wspólne granie w tym tygodniu nadal nie zwalnia. Dlatego też bez przydługiego wstepu  zapraszam do przeczytania relacji użytkowników oraz zapisów na najbliższy tydzień.

Czytaj dalej

Kolejny tydzień, kolejne WG. Nie przedłużając przechodzę od razu do gier.

Czytaj dalej

Październik za pasem, wiatr hula, zimno, plucha... Idealny czas na granie, najlepiej w zacnym towarzystwie ^^ Zapraszam gorąco na sesje!

Czytaj dalej

Oj działo się w ten weekend. Mam nadzieję, że uczestnicy dobrze się bawili i zapraszam nowych do wzięcia udziału w sesjach! 

Czytaj dalej

Witam Wszystkich grających w bijatyki i zarazem tych, którzy nie grają. Jest to mój pierwszy blog, a zarazem poważnie do tego podchodzę i prosiłbym o wyrozumiałość. Pora na reanimacje Ligi Bijatyk Loży Szyderców.

Czytaj dalej

Tak jak końcówka sierpnia była zakończeniem wolnego dla uczniów, tak wraz z początkiem października mniej czasu na gry będą mieli studenci. Ale miejmy nadzieję, że to nie przełoży się na spadek aktywności w tej zabawie.

Czytaj dalej

Masa gier, mało czasu, a my znowu pytamy - w co obecnie gracie?

Czytaj dalej

W tym tygodniu istny wysyp sesji w większości skumulowany na jeden wieczór. Zapraszam do rozkładu jazdy WWG na nadchodzący weekend.

Czytaj dalej

Miniony weekend obfitował w dużo sesji niespodzianek, milfy, pterodaktyle, centaury, kucyki....oj działo się, działo. Zapraszam do relacji i zapisów.

Czytaj dalej

Weekend już lada moment a pogoda za oknem nie rozpieszcza, jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło dlatego też senna jesienna aura przyczyniła się do urodzaju w tego tygodniowych sesjach, dając możliwość powrotu do klasyków oraz zebrania kilku trofek. Zapraszam do rozpiski!

Czytaj dalej

Kolejny obfity weekend za nami! W zeszłym tygodniu w ramach WWG mieliśmy trochę strzelania, zabawy klockami, biegania po opuszczonych lochach oraz eksterminacji obcych o czym więcej w rozwinięciu wpisu.  Zapraszam również gorąco wszystkich do zakładania sesji na kolejny tydzień.

Czytaj dalej

Miałem okazję przejechać się niejednym samochodem w grach wyścigowych. Ale jest jeden konkretny model, którego obecność mi się marzy.

Czytaj dalej

Już w przyszłym tygodniu jedne z najważniejszych wydarzeń w roku czyli targi Tokyo Game Show i związana z nimi konferencja Sony. Poniżej chciałbym przedstawić Wam moje przewidywania.

Czytaj dalej

Strona

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED