Menu X
Menu X
Blogi

Minął nam dopiero miesiąc, a Wy szalejecie z wbijaniem platynowych trofeów mając ich na koncie ponad 10! Czyżby domyślne 26 platyn w rok ustalone przez Qsaya to było za mało? ;) Ponad 15 użytkowników zdobyło już swoje platynowe pucharki w styczniu, część osób, która zgłosiła chęć udziału wciąż czeka na swoje pierwsze osiągnięcia w 2018 roku.

Czytaj dalej

Solidne sześć sesji i każda z innej parafii. Zachęcam gorąco do wzięcia udziału w sesjach!

Czytaj dalej

Za nami udany weekend. Liczę na to, że najbliższy będzie jeszcze lepszy! Zapraszam do wspólnej zabawy :)

Czytaj dalej

Pierwszy miesiąc tego roku za nami, więc pierwsi uczestnicy zabawy zdążyli się zapisać i podać ukończone przez siebie gry.

Czytaj dalej

Spóźnione o ponad miesiąc, ale jest - nowy numer Weekendowego Grania! Zapraszam do chwalenia się w co obecnie gracie.

Czytaj dalej

Weekendzik już nieśmiało wygląda zza rogu więc najwyższa pora podładować pady, sprawdzić aktualizacje waszych ulubionych tytułów oraz przeczyścić słuchawki waszych headsetów. W tym tygodniu niepodzielnie rządzi Monster Hunter, ale jest okazja, aby coś postrzelać.

Czytaj dalej

Ohh WWG ! Ty jesteś jak relaks. Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto choć na jeden weekend Cię stracił. Dlatego aby nikt nie żałował w tym tygodniu, zapraszamy po raz kolejny do zakładania sesji i wspólnego grania w Coopie.

Czytaj dalej

Piątek, piąteczek, piątunio! WWG w tym tygodniu skromnie się zapowiada, ale wiemy, że sesji niespodzianek z reguły sporo wypada. Miłego weekendu!

Czytaj dalej

Po długiej przerwie powracam do blogowania, z długo wyczekiwaną kontynuacja serii o urządzeniach i gadgetach otaczających nasze konsole. Dziś na warsztat wrzucam jedną chyba z lepszych, moim zdaniem, w stosunku cena/jakość kartę od firmy Creative z serii BlasterX o nazwie kodowej G1. Nie przedłużając zapraszam do lektury :)

Czytaj dalej

W serii Monster Hunter spędziłem na prawdę wiele czasu, myślę, że pewnie nie jest przesadą jak napiszę, że mój licznik kręci się w okolicach 4 tysięcy godzin. Zobaczmy jak ostatnia część wypada na tle pozostałych klasyków.

Czytaj dalej

Dawno nie było wpisu, bo mam za dużo roboty, ale w końcu materiały zebrane i mam czas to wszystko przelać na monitor :)

Czytaj dalej

Chciałbym na wstępie lekko przeprosić za opóźnienie ale pochłoneło mnie trochę polowanie i niestety praca. No ale co sie odwlecze to... sami wiecie. Zapraszam do zapisów i czytania poszczególnych relacji!

Czytaj dalej

Gorące premiery na horyzoncie! Dragon Ball FighterZ (PS4) oraz Monster Hunter World (PS4) znalazły swoje miejsce w nadchodzącym WWG. Co jeszcze? Zachęcam http://www.pssit(...)isy.htmldo sprawdzenia :)

Czytaj dalej
Platynowe Wyzwanie 2018 Blog 34
23.01.2018, 19:31
Platynowe Wyzwanie 2018

Zaczyna się rok 2018, a z nim również kolejna edycja Platynowego Wyzwania. Zapraszam.

Czytaj dalej

Po raz kolejny nie zawiedliście i tłumnie stawiliście się na WWG :) Mam nadzieję, że nie zwolnimy tempa i w najbliższym tygodniu pojawicie się równie licznie!

Czytaj dalej

Netflix w ramach działań promocyjnych na polskim rynku postanowił zaprosić do współpracy najlepszych polskich youtuberów, którzy mieli nakręcić odcinek serialu nawiązującego do słynnej produkcji Black Mirror. Zadanie niewątpliwie ambitne. Sprawdzam więc jak im poszło...

Czytaj dalej

Strona

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED